AraWhatsapp
  • image

    Bizi Arayın
    +90 0553 853 05 37

  • image

    Açılış Saatleri
    24 Saat Hizmetinizdeyiz

İstanbul Lastik Tamircisi

İstanbul Lastik Tamircisi İSTANBUL MOBİL LASTİK TAMİRİ  ile  24 saat lastik tamir ediyoruz. İstanbul’un her ilçesinde  LASTİK TAMİRİ hizmetimiz tam gaz devam etmekte. Siz değerli İstanbullular için hizmetimizi her gün biraz daha ilerletmekte daha saygın sorunsuz bir hizmet ağı kurmaktayız. İstanbul’un her bölgesinde hizmetinizdeyiz. 24 saat açık hizmet veren yol yardım araçlarımız ile İstanbul’un  her bölgesinde hizmetinizdeyiz. Bizde gece gündüz kavramı yoktur. 7/24 lastiği patlamış siz müşterilerimize yardım etmeye hazırız. Her sene hizmetimize yenilikler katıp yolumuzu katlayarak devam ediyoruz. Hedef kitlemiz siz lastiği patladığı için yolda kalan müşterilerimizdir. Gece hizmetine de bu yüzden devam etmekteyiz. İSTANBUL OTO LASTİK TAMİRİ.  İstanbul da ki mobil servislerimiz hemen bulunduğunuz yere gelerek gerek LASTİK TAMİRİ , gerek çıkma lastik ihtiyacı  gerekse sıfır lastiğinizi size getirerek yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırıyor. Taklitlerimize kanmayın doğru hizmetin adresi 0553 853 05 37 İstanbul  lastikçi arayanlara hizmet vermek için 24 saat hazırda bizi aramanızı bekliyoruz. 24 saat 3 vardiya  çalışıyoruz. Her an sizlerden gelebilecek telefonlar için bizde telefonumuz başında hizmetteyiz. İstanbul  İlinde ekiplerimiz lastiği patlayanlar için 24 saat nöbette beklemektedirler.

İstanbul lastik tamircisi

İstanbul’da 7 gün 24 saat sizin hizmetinizdeyiz. Her gün yaşanan, can ve mal kayıpları ile sonuçlanan otomobil kazalarının %25’inin lastik yüzünden olduğunu biliyor musunuz? Bu yüzden lastiklerinizi her gün kontrol ediniz ve lastik bakımlarınızı yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

İstanbul lastik yol yardım

* İş yoğunluğum var lastik servisinde zaman harcamak istemiyorum diyorsanız… * Lastik servisinde harcayacak zamanım yok diyorsanız… * Evden çıkamıyorum, ev işleri ile uğraşmam gerekli diyorsanız… * Aracımın lastikleri otoparkımda değiştirilsin diyorsanız… * Aracımın lastikeri işyerimde değiştirilsin diyorsanız… * Fabrikada işler yoğun araç gönderemiyorum diyorsanız… Bize Ulaşın

Lastik Tamir Hizmeti Mevcut mudur?

Firmamız dilediğiniz marka ve model tüm araç lastiklerinin tamir hizmetini gerçekleştirmektedir.

İstanbul Avrupa Yakasına Hizmet sağlanıyor mu?

İstanbul Avrupa yakasına yoğunluğa bağlı olarak Lastik değişim ve tamir hizmeti sağlıyoruz.

Anadolu Yakasına Hizmet varmıdır?

İstanbul Anadolu yakasının bir çok ilçesinde 7/24 lastik değişim hizmeti sağlamaktayız.

İSTANBULDA YOLDA KALDIYSANIZ ENDİŞELENMEYİN. SİZE YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN BİZE ULAŞIN

LATEST NEWS FROM THE BLOG

İSTANBUL LASTİK TAMİRCİSİ 7/24 HİZMETİNİZDE